Заробітня плата

Главная Форумы Питання — відповідь Заробітня плата

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление Картинка профиля Виталий Виталий 2 года/лет, 4 мес. назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #922
    Картинка профиля olya
    osichka777
    Участник

    Чи сплачеє підприємство судовий збір у випадку подання позовної заяви про зайво сплачені кошти?

    #923
    Картинка профиля Виталий
    Виталий
    Участник

    Стаття 5 ЗУ «Про судовий збір» встановлює пільги щодо сплати судового збору. Вказаною статтею підприємства не звільняються від сплати судового збору за подання заяви про стягнення зайво перерахованих грошових коштів. У вашому випадку слід сплачувати судовий збір як за позов майнового характеру, а саме юридична особа сплачує за позов майнового характеру 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.

Перейти к верхней панели